30 листопада 2012 року в Центрі консолідації студентів НТУУ КПІ було проведено соціально-культурний захід «ШОУ-ZOНА «ЖИВИ» — НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!», який проводився в рамках Всеукраїнської соціальної кампанії «ВИКОНУЙ ПРАВИЛА. ЖИВИ БЕЗ СНІДу» та Марафону «Студентські ігри» при НТУУ КПІ. Ініціаторами та організаторами заходу виступили Міжнародний громадський рух “ЖИВИ” та ГО «Асоціація замовників і виробників [...]
Читать далее на www.asd.in.ua