Сині весни пройшли, промайнули, Наче коні промчали літа. Не помітили ви, не збагнули, Як настала пора золота. Не сумуйте старенькі, не треба Не тримайте у серці жалів Ми б до ніг прихили б вам небо Щоби легше жилось на землі. Старість часто порівнюється з осінню життя. Мабуть не випадково День людей похилого віку відзначається першого жовтня. Добре, коли літня людина має сім ю, оточена любов’ю дітей та внуків. Але не завжди так […]
Читать далее на logosinfo.org