27 та 28 грудня в Харкові в молитовному будинку Церкви адвентистів сьомого дня третьої та восьмої громад відбулася вистава «Тайна різдвяної зірки».
Переважна більшість акторів — це учні харківського навчально-виховного центру «Гармонія». Режисер та організатор дійства — вчитель «Гармонії» Ольга Ефимова.
За словами пастора Михаїла Микитюка, 28 грудня виставу подивилися близько 350 людей — адвентистів і не адвентистів. З них — майже 200 дітей, які отримали після завершення спектаклю солодкі подарунки.
![Дитячу виставу «Тайна різдвяної зірки» зіграли у Харкові](http://logosinfo.org/wp-content/uploads/2020/01/DSC06213-225x300.jpg)
![Дитячу виставу «Тайна різдвяної зірки» зіграли у Харкові](http://logosinfo.org/wp-content/uploads/2020/01/DSC05919-225x300.jpg)
— Ніби відвідали справжній театр, — поділився враженнями один із глядачів. — Декорації, костюми… Ви нам допомогли побачити значимість народження Христа по-новому.
![Дитячу виставу «Тайна різдвяної зірки» зіграли у Харкові](http://logosinfo.org/wp-content/uploads/2020/01/izobrazhenie_viber_2019-12-27_10-08-42-225x300.jpg)
![Дитячу виставу «Тайна різдвяної зірки» зіграли у Харкові](http://logosinfo.org/wp-content/uploads/2020/01/izobrazhenie_viber_2019-12-29_03-11-47-225x300.jpg)
У пятницю діти та батьки також взяли участь у роботі благодійної ярмарки.
Галина Кушнір
Фото Галина Кушнір, Михайло Мікітюк
Сообщение Дитячу виставу «Тайна різдвяної зірки» зіграли у Харкові появились сначала на Логос инфо.
Читать далее на logosinfo.org